ham andishi 1با هدف ارائه  گزارش جامع  به ریاست جمهوربرگزار شد:

طرح مشکلات اقتصادی استان البرز در نشست مشترک فعالان اقتصادی و صنفی

نشست مشترک فعالان اقتصادی و صنفی استان البرز با مدیریت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت و معاونان اقتصادی استانداری البرز، یکشنبه دوم آبان ماه سال جاری و با هدف تنظیم گزارش جامعی از مشکلات این حوزه جهت ارائه به ریاست  جمهوری برگزار شد.

 در این نشست که با حضور جمعی از روسای اتحادیه های صنفی و دیگر دست اندرکاران تشکل های اقتصادی و بازرگانی کرج برگزار شد ،موضوعات مختلف و مشکلات حوزه اصناف ، صنعت و معدن  مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 معضلات پیش روی اصناف کرج در امور مالیاتی ، ضوابط پیچیده اداری بر سر راه   شهرک صنفی و صنعتی شیخ آباد ،گسترش پدیده دستفروشی در سطح استان ناشی از بیکاری و نبود زیرساخت های لازم جهت اشتغالزایی جمعیت جوان استان و .... از موضوعاتی بود که توسط نمایندگان صنفی حاضر در جلسه مطرح شد .همچنین نمایندگان صنایع قطعه سازی ،غذایی و کشاورزی ،معدن و ... نیز نقطه نظرات خود را در زمینه توسعه اقتصادی استان البرز مطرح کردند .

در پایان این نشست نیز مقرر شد تا بخش های مختلف مدیریتی این حوزه ،مسائل و معضلات  بخش های مربوط به حوزه های کاری خود را جهت تهیه و تنظیم گزارش جامع از مشکلات اقتصادی استان به طور مکتوب به  سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز اعلام کنند .


ham andishi 2


ham andishi 3

 

ham andishi 4

 

ham andishi 5

 

ham andishi 6

 

ham andishi 7

 

ham andishi 9

 

ham andishi 10

 

ham andishi 11

 

ham andishi 12

 

ham andishi 13

 

ham andishi 14

 

ham andishi 15

 

ham andishi 16

 

ham andishi 19

اطلاع رسانی

  •  .jpg
  • photo_2018-04-04_18-51-58.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb