tazirat 2سومین مرحله از طرح ساماندهی آرایشگاه های زنانه کرج با مشارکت اتحادیه و اتاق اصناف اجرا می شود .
در نشست مدیر کل اداره تعزیرات حکومتی استان البرز با فعالان صنفی استان البرز،اهداف و برنامه های سومین مرحله از طرح بازرسی از واحد های صنفی آرایشگاه زنانه تشریح شد .


نشست هم اندیشی مدیر کل اداره تعزیرات حکومتی استان البرز با اعضای هیات مدیره اتحادیه های آرایشگران زنانه کرج ،فردیس و ساوجبلاغ ،با حضور هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان البرز و روسای اتحادیه های مرتبط در محل سالن اجتماعات اداره کل تعزیرات حکومتی استان البرز برگزار شد .
مختاری ،مدیر کل اداره تعزیرات استان البرز در آغاز این نشست ضمن تشریح جزئیات سومین مرحله از طرح ساماندهی و نظارت بر عملکرد واحد های صنفی آرایشگاه زنانه در استان البرز گفت : متاسفانه در حین اجرای اولین و دومین مرحله از این طرح ،مواردی از تخلفات صنفی و دیگر موارد غیر قانونی در برخی واحد های صنفی آرایشگاه زنانه کشف شد که وقوع چنین تخلفاتی در سطح آرایشگاه ها ، زحمات و تلاشهای تمام اعضای این صنف را خدشه دار می کند.


وی افزود : قصد داریم دراجرای سومین مرحله از طرح ساماندهی این صنف و شناسایی واحد های فاقد پروانه کسب ،از توان بالای اعضای هیات مدیره اتحادیه های صنفی بهره مند شویم و پیش از اجرای طرح ،اعضای این صنف را تشویق به اخذ مجوز از اتحادیه مربوطه و جمع آوری موارد غیر قانونی از سطح واحد های صنفی کنیم .
مختاری افزود : اداره تعزیرات استان البرز ،با این باور و نگاه که تمامی ما اعضای یک خانواده هستیم ،رویکرد اصلی خود را تعامل و همکاری با هیات مدیره اتحادیه های صنفی می داند و سعی دارد تا با فعالیت های آموزشی و فرهنگی ،افراد صنفی را با حدود اختیارات و وظایف خود آشنا کند . و البته که برای دستیابی به این هدف به کمک و همکاری همکاران در اتحادیه و اتاق اصناف مرکز استان البرز نیاز دارد .
وی تاریخ اجرای سومین مرحله از طرح ساماندهی واحد های صنفی آرایشگاه زنانه را اول بهمن ماه سال جاری عنوان کرد و افزود : هیات مدیره های اتحادیه های این صنف در کرج ،فردیس و ساوجبلاغ بایستی درفرصتی که تا پایان دیماه داریم ،اطلاع رسانی کامل را در خصوص اجرای این طرح به اعضای تحت پوشش خود انجام دهند و آنها را با حدود وظایف خود و موارد غیر قانونی آشنا کنند . بدیهی است در حین اجرای طرح ،بازرسان این سازمان هیچ گونه توجیهی مبنی بر بی اطلاعی پذیرفته نیست و بر اساس قانون و ابلاغیه های جدید ،جریمه های سنگینی در انتظار متخلفان خواهد بود .
در ادامه این نشست روسای اتحادیه های آرایشگران زنانه کرج ،فردیس و ساو جبلاغ نظرات خود را در رابطه با موضوع جلسه بیان کردند .
همچنین آقایان کریمی ،حصاری ،مهرور اعضای هیات رئیسه اتاق های اصناف کرج و فردیس و رستمی ،رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف نیز ، در سخنانی به مقام شامخ زن در جامعه اسلامی ، جایگاه ویژه بانوان شاغل و ارزش حرفه آنها در اجتماع اشاره کردند و خواستار توجه ویژه بانوان آرایشگر به پیروی از قانون و تلاش در جهت جلب رضایت مشتریان و خدمت صادقانه به مردم شدند .
این نشست با 8 مصوبه در خصوص اجرای طرح ساماندهی به پایان رسید .

tazirat 1


tazirat 2

 

tazirat 5

 

tazirat 6

 

tazirat 7

 

 

 

 

 

 

tazirat 9

 

tazirat 10

 

 

tazirat 11

 

 

 

tazirat 12

 

 

tazirat 4

 

 

tazirat 3

اطلاع رسانی

 • photo_2018-06-20_14-02-39.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb