entezami 2در نشست صمیمانه امروز  میان هیات رئیسه اتاق اصناف و سردار کامران صالح فرمانده انتظامی استان البرز ، راهکارهای همکاری متقابل و در نتیجه آن کاهش معضلات اجتماعی در حوزه امنیت اجتماعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

 

 وی افزود ، باید فضای مراکز تجاری شهر را با نور ایمان و معنویت متاثر از اندیشه های ناب اسلام و فرامین ائمه اطهار ، درخشان کنیم.

سردار کامران صالح در ادامه گفتند که ۱۲ هزار دوربین مدار بسته در سطح واحد های صنفی و مراکز تجاری با همت کسبه نصب شده است که تصاویر ضبط شده توسط آنها ،پلیس را  در کشف تخلفات و شناسایی مجرمان کمک می کند ،

سردار خاطر نشان کرد باید با کمک یکدیگر ، بسترهای تخلف و وقوع جرم را از ریشه قطع کنیم.

همچنین در دیدار  هیات رئیسه اتاق اصناف با سرهنگ بیات جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز مطرح شد : نگاه مدیریت شهری کرج به عملکرد اصناف مثبت است و اطمینان کامل در مورد شرح وظایف اتاق اصناف و پیگیری امور صنفی وجود دارد .

 مبارزه با کالای قاچاق و بالا بردن فرهنگ عمومی با نتایج زیانبار خرید کالاهای قاچاق ،می تواند یکی از برنامه ها و اولویت های اصناف کرج باشد .


در این نشست سرهنگ صفایی ، رئیس پلیس امنیت استان البرز عنوان کرد : پتانسیل اصناف در برقراری انضباط و امنیت در جامعه بالاست و باید بتوانیم از این توانمندی استفاده بهینه بعمل آوریم .

وی افزود پخش موسیقی بدون مجوز  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره میراث فرهنگی در واحد های صنفی ممنوع است .

سرهنگ صفایی خاطر نشان کرد که هدف پلیس و مجموعه دست اندر کاران مدیریتی در شهر ، خدمت به مردم ، برقراری امنیت و تامین شرایط ایده آل برای زندگی تمام مردم است.


entezami 2

entezami 3entezami 1

اطلاع رسانی

  • photo_2018-06-20_14-02-39.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb