dahefajr 8روز گذشته و در جریان فینال مسابقات چهارجانبه فوتبال سازمان صنعت ،معدن و تجارت ، تیم فوتبال کمیته ورزشی اتاق اصناف مرکز استان البرز توانست در وقت اضافه و درضربات پنالتی با پیروزی با حریف خود عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کند .

این مسابقات با هدف ترویج فعالیت های ورزشی و تقویت اخلاق و رفتار ارزشمند ورزش میان کارکنان سازمان صمت استان البرز ،واحد بازرسی و نظارت ،اتاق اصناف مرکز استان البرز و دیگر مجموعه های وابسته برگزارشد .

حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در حاشیه این دیدار ضمن تشکر از تمامی دست اندر کاران برگزاری این سری از مسابقات گفت : جای خوشحالی دارد که تفکر و نگاه مجموعه سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان البرز با ورزش همسو است و در جمع مدیران و کارکنان این سازمان ها ، ورزش کاران خوب و با اخلاقی حضور دارند .

وی افزود : طی روزهای گذشته و در جریان این بازی ها ،رفتار و اخلاق پهلوانی و جوانمردی در سالن برگزاری مسابقات حاکم بود که این امر گویای نگاه صحیح و درک و بینش بالای بازیکنان است .و به عقیده بنده آنچه که در میادین ورزشی ،از کسب عنوان و مدال های رنگارنگ مهم تر است ،همان روحیه پهلوانی و جوانمردیست که همه ما باید برای حفظ و تقویت آن دراماکن ورزشی تلاش کنیم .

کریمی سطح مسابقات را خوب توصیف کرد و افزود : انصافا تمامی بازیکنان حاضر در این مسابقات جدای از خصائل اخلاقی و رفتار پهلوانی از آمادگی بدنی بسیار ایده آلی برخوردار بودند و بازی های بسیار دیدنی و جذابی را به نمایش گذاشتند .در دیدار نهایی این مسابقات نیز شاهد یک بازی مهیج با آمادگی کامل هر دو تیم سازمان صمت استان البرز و اتاق اصناف بودیم که این بازی در نبردی تنگاتنگ با نتیجه 5 بر 4 به نفع تیم اتاق اصناف البرز به پایان رسید .

dahefajr 1

dahefajr 2

dahefajr 3

dahefajr 4

dahefajr 5

dahefajr 6

dahefajr 8

dahefajr 9


 

 

مناسبت ها

  • ronaghe-tolid6-n.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb