noroozi 2بنابر رسم چند ساله گذشته ،دیدار نوروزی فعالان صنفی کرج در مجموعه اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی تحت پوشش ،همزمان با آغاز ایام شعبانیه در محل اتاق اصناف مرکز استان البرز برگزار شد .

در آغاز این گردهمایی صنفی ،رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و جشن های ایام شعبانیه برای کلیه هم تایان صنفی خود آرزوی سلامتی ،موفقیت و توفیق خدمتگزاری کرد.

کریمی در ادامه سخنان خود به جایگاه مهم و تاثیر گذار اصناف در جامعه اشاره کرد و افزود : مجموعه اتاق اصناف البرز با پشتوانه و حمایت های معنوی تمامی دوستان در سال گذشته توانست ،گام های بلندی در جهت دفاع از حقوق اصناف بردارد و در مجموعه مدیریت شهری ،نقش خود را بعنوان قدرتمندترین تشکل غیر دولتی کشور به وضوح نشان دهد .

وی با اشاره به فعالیت های خیرخواهانه و هدفمند مرکز نیکوکاری اصناف در سال گذشته افزود : حرکتی که بواسطه حضور و بسیج فعالان صنفی کرج و در جریان زلزله استان کرمانشاه در کرج به راه افتاد و منجر به تهیه مقادیر قابل توجهی از اجناس و کالاهای مورد نیاز هموطنان زلزله زده شد ، افتخاریست که با همت و پشتکار تمامی خیران و نیک اندیشان بازاری بدست آمد که در نوع خودش بی نظیر بود .

کریمی افزود : متاسفانه در آغاز سال جدید نیز ، وقوع سیل در برخی استان های کشور ،کام هموطنان عزیزمان را تلخ کرد وخسارت های فراوانی به همراه داشت . که جا دارد در همین فرصت ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان ،از همت والا و اقدام ارزنده خیران اصناف کرج بابت تشکیل ستاد کمک رسانی و اعزام اولین کاروان کمک های اهدایی اصناف کرج به مناطق سیل زده تشکر کنم .

کریمی در ادامه سخنان خود به تشریح وضعیت و شرایط سخت زندگی مردم در مناطق سیل زده کشور پرداخت و از تمامی فعالان صنفی کرج دعوت کرد تا با بسیج همگانی و اطلاع رسانی به اعضاء تحت پوشش اتحادیه ، مقدمات تهیه دومین کاروان کمک های اهدایی اصناف به این مناطق را در دستور کار خود قرار دهند . وی همچنین از اعزام کاروان کمک های اهدایی کسبه میدان بارفروشان کرج در روز سه شنبه بیستم فروردین ماه خبر داد .

همچنین در بخش دیگری از این نشست آقای عباس عاشری مسئول اجرا و پیگیری مصوبات و برنامه های مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان کرج ،توضیحاتی در خصوص اقلام و کالاهای مورد نیاز در مناطق سیل زده کشور و ضرورت بسیج و عزم همگانی برای کمک رسانی به هم وطنان آسیب دیده ارائه داد .

مدیحه سرایی حاج صادق عبادی به مناسب جشن های ایام شعبانیه نیز بخش دیگری از این مراسم بود که مورد توجه حاضران قرار گرفت .

noroozi 1

noroozi 3

noroozi 4

noroozi 5

noroozi 6

noroozi 7

noroozi 8

noroozi 9

noroozi 10

noroozi 11

noroozi 12

noroozi 13

مناسبت ها

  • ronaghe-tolid6-n.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb