ویژه های خبری

امروز : سه شنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۹

ejlas 1آخرین اجلاس ماهیانه اتاق اصناف مرکز استان البرز در پایان دوره چهار ساله هیات رئیسه این اتاق ،شنبه چهارم خرداد ماه سال جاری برگزار شد .

در آغاز این نشست صنفی حمید کریمی ،رئیس اتاق اصناف ،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همکاران صنفی ،به انتخابات پیش روی هیات رئیسه این اتاق اشاره کرد و افزود : عرصه انتخابات در اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی ،فرصتی را برای فعالان حوزه کسب و کار و مجموعه مدیریتی اصناف فراهم می آورد تا در یک تصمیم گیری جمعی ،شایسته ترین افراد را برای اداره امور اصناف و رسدیگی به مسائل خرد و کلان سطح بازار انتخاب کنند .

وی افزود : امیدواریم روسای اتحادیه های صنفی کرج در انتخابات پیش رو ،شایسته ترین و کارآمد ترین افراد را برای سپردن امور اصناف معرفی کنند و نفرات برگزیده نیز با سعی وافر و همت و تلاش مضاعف و با پشتوانه ارزشمند خرد جمعی در پیش بردن امور اصناف و دفاع از حقوق فعالان صنفی موفق و سربلند باشند .

درادامه این نشست آقایان روستا آزاد و عیوضی نیزدر همین رابطه مطالبی رابیان کردند .

در بخش دیگری از این نشست سروان عزیزی از اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی نیز به بررسی روند همکاری های مشترک میان اصناف و آن اداره و تلاش دو مجموعه با هدف خدمت به مردم و شهروندان و رعایت ضوابط و مقررات نیروی انتظامی در حوزه اصناف پرداخت .

بررسی عملکرد چهار ساله هیات رئیسه اتاق و مروری بر رویداد های مهم صنفی در این مدت ،بررسی بودجه اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی تحت پوشش ، تحلیل طرح تسهیم بودجه و نگاهی به روند اجرای این طرح و تاثیر آن بر عملکرد اتحادیه های صنفی از بخش های مختلف این نشست بود .

ejlas 2

ejlas 3

ejlas 4

ejlas 5

ejlas 6

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید