ویژه های خبری

امروز : سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

کارگاه آموزشی بررسی موانع تولید با همت اتحادیه صنف کفاشان کرج و با حضور اساتید حوزه برندینگ و کارشناسان صنعت کفش کشور، در محل اتحادیه کفاشان کرج برگزار شد .

این کارگاه آموزشی با هدف بررسی موانع پیش روی تولید کنندگان کفش در استان البرز ، شناخت ظرفیت های تولیدی در استان و معرفی آنها به تولید کنندگان مطرح کشور،استفاده از تجربه و پشتوانه علمی بزرگان صنعت کفش و...برگزار شد .

در این نشست آموزشی، آقایان باقری از اساتید نمونه و موفق حوزه برندینگ ،دکترحسین آزمایشی،رئیس هیات مدیره شرکت اطلس تجارت ایرسا ،افشین شادیمهر،صاحب امتیاز و مدیر مسئوول نشریه صنعت چرم و کفش در سخنانی به تشریح وضعیت صنعت کفش کشور و راهکارهای کسب موفقیت در شرایط ویژه اقتصادی و مقایسه توان و ظرفیت تولید کنندگان داخلی با رقیبان خارجی پرداختند .

حسین اباذری ،رئیس اتحادیه صنف کفاشان کرج نیزدر همین رابطه گفت :،تداوم برگزاری چنین نشست هایی  با حضور مسئولان سازمان صنعت،معدن و تجارت ، راهکار مهمی در زمینه رفع موانع تولید به شمار می رود .

وی افزود : متاسفانه این روزها شرایط بسیار سختی برای تولید کنندگان صنعت کفش کشوربوجود آمده است ،اما این به معنای بن بست کامل و بسته بودن تمام درب های پیش رویمان نیست . ما باید بتوانیم با بهره گیری از تجربه  پیشکسوتان ، بکار گیری تکنولوژی روز دنیا و تلفیق آن با مهارت های بومی و سنتی کشورمان و تعامل و همفکری با بزرگان و نام آوران برتر این صنعت ،بستر مناسبی را جهت فعالیت سالم اقتصادی تمامی فعالان حوزه کفش کشور فراهم آوریم .

وی افزود : این هدف دست نیافتنی و دور از ذهن نیست .

وی همچنین از مردم خواست با خرید کالای ایرانی از تولیدات کشور حمایت نموده و روند اشتغالزایی را تقویت نمایند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید