docharkheh 3اولین دوره مسابقات دوچرخه سواری کورسی شهرستان کرج به مناسبت بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برگزار شد . این دوره از مسابقات به همت هیات دوچرخه سواری شهرستان کرج ، سازمان ورزش و جوانان کرج و اتاق اصناف مرکز استان البرز ، جمعه 23/5/94 از ساعت 9 الی 13 و در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و پیشکسوتان برگزار شد .

محمود فرهنگ رنجبر ، سرپرست هیات دوچرخه سواری کرج با اعلام این خبر افزود : این دوره از مسابقات باحضور قهرمان ملی و بین المللی کشورمان ، 62 نفر در رده سنی بزرگسالان ،38 نفر در رده سنی جوانان و 25 نفر در رده سنی پیشکسوتان با شور وهیجان خاصی و درمیان تشویق ورزشکاران و هواداران ورزش دوچرخه سواری برگزار شد .

وی افزود : برای برگزاری هر چه بهتر این برنامه ورزشی 10 نفر کادر اجرایی ، و 5 نفر داور ، مارا همراهی کردند . ضمن اینکه حضور مسوولان اداره ورزش و جوانان کرج ، ریاست اتاق اصناف ، معاونت امور فرهنگی و ورزشی ، اعضای هیات کشتی و پلیس راهور ناجا باعث دلگرمی شرکت کنندگان در این برنامه بود.

فرهنگ افزود : در رده بزرگسالان آقایان مهدی علمایی ، محمد رجب لو ، مجید شکاری ، محسن رحمانی و مهدی رجبی به ترتیب عناوین اول تا پنجم را از آن خود کردند .

در رده جوانان آقایان علی آهنگر ، مهدی لاری و علی فعال نیز عناوین اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی پیشکسوتان آقایان مجید ربیعی ، امیر اسفندیاری و محمدحضوری مقام اول تا سومی را بدست آورند . در پایان نیز به نفرات برتر جوائز نقدی ، حکم و مدال به رسم یاد بود اهدا شد .

حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز نیز با حضور در این برنامه ورزشی و در حاشیه برگزاری مسابقات گفت : جا دارد در این فرصت از بانیان برگزاری این مسابقه ورزشی تشکر کنم . بدون شک میادین ورزشی و تلاش جوانان برای پیروزی در این دیدارها ، روحیه تلاش و همت والا را در آنها بالا می برد و به عقیده بنده مهم ترین هدف ورزش همین نکته است که ما بتوانیم ،ذهنیت افراد جامعه را در رسیدن به هدف و پیمودن مسیر موفقیت تغییر دهیم .

کریمی افزود: یک ورزشکار بدون تلاش و تمرین و بالا بردن آمادگی بدنی ،نمی تواند پای در میدان مسابقه بگذارد . بنابراین برای موفقیت در عرصه های ورزشی ،باید سختی های این مسیر را تحمل کند. تحمل کردن شرایط سخت تمرین است که روحیه و انگیزه شخص ورزشکار را برای پیروزی و رسیدن به هدفش بالا میبرد.

کریمی افزود: امیدوارم با همراهی و تعامل میان دستگاه ها و متولیان امر ورزش، شاهد برگزاری این قبیل مسابقات ورزشی در سطح گسترده تر و در تمامی رشته های ورزشی باشیم و دیدار های ورزشی فقط مختص به یک رشته خاص نباشد.

وی خاطر نشان کرد: اصناف بعنوان بزرگ ترین خانواده و تشکل غیر دولتی نیز می توانند ،یکی از برنامه ها و اولویت های خود را به ورزش اختصاص دهند .و با نهادینه کردن فعالیت های ورزشی در میان بازار ،در سالم سازی و شادابی فضای جامعه نقش داشته باشند.


docharkheh 1


docharkheh 2


docharkheh 3


docharkheh 4

اطلاع رسانی

  • photo_2018-06-20_14-02-39.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb