yoosef 12دومین شعبه از رستوران یوسف ،با حضورجمعی ازمسوولان استانی ،حجت الاسلام قدس محلاتی ،روسای اتحادیه های صنفی ،هنرمندان صدا و سیما و ورزشکاران کرجی ،در کیلومتر ششم جاده چالوس افتتاح شد.

یوسف اکبری مدیر رستوران یوسف وعضو هیات مدیره اتحادیه صنف پزندگان کرج درحاشیه مراسم افتتاح گفت: با توجه به حجم مسافر و تردد زیاد هموطنان خوبمان از محور کرج ،چالوس و پس از بررسی و کارشناسی تصمیم گرفتیم تا فضای مناسبی را جهت خدمت رسانی شایسته به مسافران وهمشهریان خوبمان درکرج و استان البرزفراهم آوریم . به همین منظوردومین شعبه رستوران یوسف را،این باردرمسیر زیبای جاده چالوس راه اندازی کردیم وامیدواریم تا خدمات ما همچون گذشته مورد استقبال مردم عزیز قراربگیرد.

وی افزود:مدیریت رستوران یوسف درجاده چالوس مصمم است تا با بهره گیری از تجارب موفق خود در سالهای گذشته ، خدمتی نوین را درعرصه پذیرایی  و ارایه غذای سالم و خوش طعم پیش روی مشتریان خود قراردهد.

 حمید کریمی رئیس اتاق اصناف به اتفاق هیات همراه نیز در این مراسم حضوریافت و در بخش کوتاهی از مراسم در سخنانی گفت: جا دارد درهمین فرصت از دوست خوبمان جناب آقای اکبری و مرادی که با سرمایه گذاری در این بخش ،فضای ایده آلی را برای کارآفرینی و توسعه صنعت گردشگری فراهم آورده اند تشکر کنم .

کریمی افزود: انصافا برای راه اندازی این رستوران ،تلاشهای بسیار حساب شده و دقیقی صورت گرفته است  که به محض ورود و مشاهده محیط داخلی ،وسعت عملیات بهسازی و عمرانی آشکار می شود و این مهم نشان دهنده حساسیت و مسئولیت پذیری مدیریت این مجموعه در برابر مردم و مشتریان است .

yoosef 1yoosef 2yoosef 3yoosef 4yoosef 5yoosef 6yoosef 7yoosef 8yoosef 9yoosef 11yoosef 12yoosef 13yoosef 14 


ورود کاربران

پیوند ها

telegram

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb