yoosef 12دومین شعبه از رستوران یوسف ،با حضورجمعی ازمسوولان استانی ،حجت الاسلام قدس محلاتی ،روسای اتحادیه های صنفی ،هنرمندان صدا و سیما و ورزشکاران کرجی ،در کیلومتر ششم جاده چالوس افتتاح شد.

یوسف اکبری مدیر رستوران یوسف وعضو هیات مدیره اتحادیه صنف پزندگان کرج درحاشیه مراسم افتتاح گفت: با توجه به حجم مسافر و تردد زیاد هموطنان خوبمان از محور کرج ،چالوس و پس از بررسی و کارشناسی تصمیم گرفتیم تا فضای مناسبی را جهت خدمت رسانی شایسته به مسافران وهمشهریان خوبمان درکرج و استان البرزفراهم آوریم . به همین منظوردومین شعبه رستوران یوسف را،این باردرمسیر زیبای جاده چالوس راه اندازی کردیم وامیدواریم تا خدمات ما همچون گذشته مورد استقبال مردم عزیز قراربگیرد.

وی افزود:مدیریت رستوران یوسف درجاده چالوس مصمم است تا با بهره گیری از تجارب موفق خود در سالهای گذشته ، خدمتی نوین را درعرصه پذیرایی  و ارایه غذای سالم و خوش طعم پیش روی مشتریان خود قراردهد.

 حمید کریمی رئیس اتاق اصناف به اتفاق هیات همراه نیز در این مراسم حضوریافت و در بخش کوتاهی از مراسم در سخنانی گفت: جا دارد درهمین فرصت از دوست خوبمان جناب آقای اکبری و مرادی که با سرمایه گذاری در این بخش ،فضای ایده آلی را برای کارآفرینی و توسعه صنعت گردشگری فراهم آورده اند تشکر کنم .

کریمی افزود: انصافا برای راه اندازی این رستوران ،تلاشهای بسیار حساب شده و دقیقی صورت گرفته است  که به محض ورود و مشاهده محیط داخلی ،وسعت عملیات بهسازی و عمرانی آشکار می شود و این مهم نشان دهنده حساسیت و مسئولیت پذیری مدیریت این مجموعه در برابر مردم و مشتریان است .

yoosef 1yoosef 2yoosef 3yoosef 4yoosef 5yoosef 6yoosef 7yoosef 8yoosef 9yoosef 11yoosef 12yoosef 13yoosef 14 


اطلاع رسانی

  • photo_2018-06-20_14-02-39.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb