shorakarajبا اکثریت آرای اعضای شورای شهر سازمان پایانه‌های شهرداری کرج از لیست سازمانهای ادغامی شهرداری حذف شد.

در جلسه شورای شهر کرج که صبح امروز در صحن علنی شورا برگزار شد، مجید کاویانی با تذکر به اجرای برخی پروژه‌ها که سبب ضرر و زیان برای برخی از مالکین شده است، اظهار داشت: افرادی که سبب ضرر و زیان برای دیگران می‌شوند باید تدابیری برای جبران این ضررها بیاندیشند.

در ادامه جلسه، لایحه شهرداری با عنوان مرخصی زایمان کارکنان شهرداری مطرح شد؛ در این لایحه آمده است "به شهرداری اجازه  داده می‌شود 3 ماهه باقی مانده از مرخصی زایمان کارکنان که بیمه آن را پرداخت نمی‌کند و مبلغی حدود 450  میلیون ریال است از ردیف‌های اعتباری 1 و 2 تامین شود." که در نهایت با قید اینکه این مصوبه تا پایان سال 96 اعتبار دارد با اکثریت آرا تصویب شد.

سپس لایحه مشارکت با مهدیه محبین امام زمان(عج) برای فعالیت‌های قرآنی که برای تمام سنین است با مبلغ یکصد میلیون ریال با اکثریت آرا به تصویب رسید.

از دیگر مصوبات شورای شهر کرج  مصوبه 200 میلیون ریالی برای حمایت از موسسه شایسته گل‌های بهشتی با هدف جلوگیری از انتقال بیماری ویروس ایدز مطرح شد، که این طرح هم با اکثریت آرا به تصویب رسید.

در ادامه جلسه مصطفی سعیدی عضو شورای شهر با قرائت لایحه حمایت از پدرام فروغی که جزو نخبگان پژوهشی کشور است، بیان کرد: این مخترع مبلغ یکصدمیلیون ریال برای ورود به کشور چین به عنوان نماینده مخترعین ایران نیاز دارد که از اعضا درخواست همکاری با این نخبه ایرانی تقاضا می‌شود؛ این مصوبه هم در صحن علنی شورا مطرح و به تصویب رسید.

علی ترکاشوند شهردار کرج با اشاره به مصوبات دولت در ارتباط با ادغام بعضی از سازمان‌های شهرداری،گفت: درخواست می‌شود سازمان پایانه‌ها به سبب مراجعه بسیار شهروندان با سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی ادغام نشود و از لیست سازمان‌های ادغامی شهرداری حذف شود؛ که این درخواست با اکثریت آرا به تصویب رسید.

در این جلسه موضوع تملکات املاک در مسیر پروژه بزرگراه شمالی مطرح و بررسی آن به جلسه آینده موکول شد.

اطلاع رسانی

  •  .jpg
  • photo_2018-04-04_18-51-58.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb