ham andishi  2نشست هم اندیشی روسای اتحادیه های صنفی خیاطان ،پیراهن دوزان و پوشاک فروشان کرج با همت فرمانده سازمان بسیج اصناف استان به منظور حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی یکشنبه دوازدهم دیماه سال جاری در حسینیه اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج برگزار شد .


در این نشست راهکارهای اجرایی حمایت از تولید کننده پوشاک داخلی با توجه به امکانات موجود در شهر کرج مورد بررسی قرار گرفت .
در همین رابطه پیشنهاد آقای علیزاده ،فرمانده سازمان بسیج اصناف استان مبنی بر برگزاری نمایشگاه تولیدات داخلی در پناهگاه زیرزمینی میدان شهدای کرج مورد بحث و بررسی قرار گرفت و از آنجایی که جمعی از تولید کنندگان پوشاک اسلامی هم اکنون در این مکان مستقرهستند و طی دوسال گذشته هزینه های زیادی بابت شناساندن نمایشگاه عفاف و حجاب کرج متحمل شده اند ، مقرر شد تعدادی از غرفه های این مکان که در حال حاضر بلااستفاده هستند ،با نظارت اتحادیه های تولید کننده پوشاک کرج در اختیار افراد واجد شرایط قرار داده شود .
همچنین در این نشست مقرر شد،اطلاع رسانی جامع توسط اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی مربوطه در خصوص برگزاری نمایشگاه پوشاک و محصولات ایرانی همزمان با نمایشگاه عفاف و حجاب در سطح شهر انجام شود . زمان دقیق برپایی این نمایشگاه متعاقبا به اطلاع شهروندان خواهد رسید .

ham andishi  2


ham andishi  3


ham andishi  4

 


ham andishi  5

ham andishi  1

اطلاع رسانی

  • photo_2018-06-20_14-02-39.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb