مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان البرز از اجرای طرح نظارتینوروز 94 از ابتدای اسفندماه جاریخبر داد.

رمضان رستمی اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ایام پایانی سال و افزایش تقاضای مردمی جهت خرید اجناس مورد نیاز خود در این ایام، طرح نظارت بر بازار از ابتدای اسفندماه جاری در دستور کار بازرسی و نظارت اصناف استان البرز قرار گرفت.

در این طرح تمامی بازرسین در دو شیفت صبح و عصر، بر عرضه کنندگان کالا و خدمات مورد نیاز مردم درسطح استان نظارت دارند.

وی ادامه داد: بازرسی و نظارت اصناف استان البرزدر حوزه کاری اجازه کوچکترین سوء بهره برداری را به متخلفین نداده و در راستای رعایت حقوق مصرف کنندگان، در صورت مواجهه با تخلفات صنفی، برخورد قاطع و بدون اغماض صورت می پذیرد تا هیچگونه حریم امنی برای سوء استفاده متخلفین وجود نداشته باشد.

رستمی با بیان این كه ایجاد آرامش روانی در فضای صنفی جامعه بسیار حیاتی است، اظهار داشت: واحدهای صنفی و فضای بازار به ویژه در ایام نوروز نیازمند پایش مستمر بستر عرضه و تقاضا و برنامه‌ریزی برای تامین و توزیع به موقع كالا و خدمات است. به همین منظور تیم های بازرسی اعزامی این واحد ضمن کنترل قیمت کالاها، بر کیفیت و کمیت و فراوانی کالاها، بویژه کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی نیز نظارت دارند.

این مقام مسئول ضمن تقدیر از شهروندان عزیز که همواره این مدیریت را در شناسایی واحدهای صنفی متخلف و برخورد قانونی با آنها، یاری کرده اند، از عموم شهروندان درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی در سطح بازار، اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و ...مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با شماره تلفن های 5 –32218154 اعلام نمایند تا در اسرع وقت بررسی های لازم معمول گردد.

 

اطلاع رسانی

  •  .jpg
  • photo_2018-04-04_18-51-58.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb