parvin 4حضور یکی از چهره های مطرح ورزش استان البرز در راس تشکیلات صنفی کرج،بهانه خوبیست تا هر از چند گاهی قهرمانان و بزرگان ورزش کشور راهی کرج شوند و ضمن دیدار با حمید کریمی در مورد تحولات تیم های ورزشی به گفتگو بنشینند.

علی پروین ،اسطوره فئتبال کشورمان و از دوستان نزدیک و صمیمی حمید کریمی ،یکشنبه هفدهم خرداد ماه سال جاری در محل ساختمان اتاق اصناف کرج حضور یافت و با هیات رئیسه این اتاق دیداری تازه کرد.

وی در این دیدار از آخرین تحولات تیم قرمز پوش پایتخت و تلاش برای حل مشکلات این تیم سخن گفت.

وی همچنین ، اصل مردم داری ،امانت داری و صداقت در کار را از اصول بسیار مهم در اداره یک مجموعه عنوان کرد و افزود: بنده از نحوه ی اداره تشکیلات صنفی و قوانین مربوط به این حوزه ،اطلاعاتی ندارم . اما شناخت کاملی از اخلاق و روحیات آقای کریمی دارم و نگرانی های ایشان را در حل امور مردم از نزدیک مشاهده کرده ام .به عقیده بنده اصناف کرج بایستی از توانمندی یکایک نمایندگان خود در اتاق اصناف ، استفاده کنند و از حضور این عزیزان در حل مشکلات صنفی بهره ببرند.

پروین  ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای تمامی خدمتگزاران به مردم یادآور شد: هیچ کس با دامن زدن به اختلافات و پرداختن به امور جزیی به جایی نرسیده است . لذا تمامی مسئولان بایستی با تعامل و همفکری و نادیده گرفتن عیوب همدیگر ،فقط و فقط در راه رضای خدا وارد میدان شوند و نگران ناملایمات نیز نباشند.

parvin 1


parvin 2


parvin 3


parvin 4


parvin 5

اطلاع رسانی

  • photo_2018-06-20_14-02-39.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb