ویژه های خبری

امروز : جمعه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

lorestan 15دومین کاروان هدایا و کمک های خیران اصناف و بازاریان استان البرز ،امروز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه با حضور مديركل اطلاعات استان البرز سردار مولایی ،فرمانده سپاه استان البرز .محمدی ،مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) .سرهنگ محمودی ،فرمانده بسیج اصناف استان ،حاج حسین مهری ،فرمانده بسیج اصناف کرج . هیات رئیسه اتاق اصناف ،روسای اتحادیه های صنفی کرج و جمعی از خیران اصناف کرج عازم مناطق سیل زده شد .

حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در حاشیه این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و همت تمامی خیران اصنافی در سخنانی گفت : زبان از بیان ،شکوه و عظمت کاری که با دستان پر مهر و توانمند خیران اصناف کرج انجام شده است ناتوان است .امروز و در این جمع صمیمی و مخلص ،صحنه هایی از گذشت ،فداکاری و احساس وظیفه نسبت به هموطنان عزیز سیل زده مشاهده می شود که واقعا نمی توان با واژه ها و کلمات ،عظمت آن را توصيف کرد .

کریمی : اصناف کرج بار دیگر نشان دادند که هر جا به حمایت و حضور آنها احتیاج است ،بدون درنگ در میدان هستند و هم وطنان عزیزمان را تنها نخواهند گذشت .

وی افزود : دومین کاروان هدایا و کمک های اصناف کرج به هموطنان سیل زده شامل مواد غذایی ، لوازم اولیه و ضروری زندگی ،آب معدنی ،نان ،کیسه گونی ،ادوات خاکبرداری و حمل مصالح ساختمانی ،پوشاک ،چکمه ،فرش ،موکت ،موادغذايى ،كالاهاى بهداشتى،آب معدنى به مقدار62تن ،سیب زمینی به مقدار 22 تن ،و ده ها قلم کالای دیگر است .

کریمی افزود : نماینده مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان استان البرز به منظور نظارت بر توزیع صحیح این اقلام راهی مناطق سیل زده شده است وتا زمان رسیدن تمامی این اقلام به دست هم وطنان عزیز در منطقه حضور خواهند داشت .

lorestan 1

lorestan 2

lorestan 3

lorestan 4

lorestan 5

lorestan 6

lorestan 7

lorestan 8

lorestan 9

lorestan 10

lorestan 11

lorestan 12

lorestan 13

lorestan 14

lorestan 15

lorestan 16