kargah amoozeshi 5به همت اتاق اصناف مرکز استان البرز و واحد بازرسی و نظارت،اولین کارگاه آموزشی کارشناسان منتخب اتحادیه های صنفی کرج ،چهارشنبه 11/6/94 در سالن اجتماعات اتاق اصناف برگزارشد.

حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز درهمین رابطه گفت:موضوع آموزش یکی از اولویت ها و اصول لاینفک در اداره بهتر یک سازمان و مجموعه اداری به شمار می رود. این مهم دراتاق اصناف و اتحادیه های تحت پوشش نیز همواره مد نظر مدیریت قرارداشته است.درهمین راستا وبه منظور ارتقاء سطح مهارت و تخصص کارشناسان اتحادیه های صنفی و پاسخگویی صریح و بدون نقص به شکایت های واصله ،اتاق اصناف کرج برای اولین اقدام به راه اندازی هیات کارشناسی اصناف در سطح کشور کرده است .

وی افزود:به همین منظور دراولین نشست آموزشی ازتمام کارشناسان خبره صنفی دعوت بعمل آمد تا در این دوره های تخصص شرکت کنند.

رمضان رستمی مدیر واحد بازرسی و نظارت اصناف نیزدرهمین رابطه گفت:برگزاری چنین کارگاه آموزشی از ابتدای سال جاری ،در دستور کار اتاق اصناف و واحد بازرسی و نظارت قرار داشت .لذا در وقت مقتضی مراحل ثبت نام و دعوت از تمامی کارشناسان اتحادیه های صنفی که فعالیت های قابل ملاحظه ای دراین خصوص داشتند ،بعمل آمد و به یاری خداوند و مساعدت ویژه هیات رئیسه اتاق اصناف ،این کارگاه آموزشی درموعد مقرر برگزارشد.

وی افزود: این دوره آموزشی در 5 مرحله و به صورت تخصصی،مطالب مربوط به نحوه ی تنظیم گزارش بازرسی را با حضور اساتید و روسای شعب سازمان تعزیرات حکومتی استان البرز مرور می کند .

رستمی افزود: با توجه به رضایت مندی شهروندان و شاکیان حضوری در مجموعه بازرسی و رضایت از عملکرد این مجموعه و کارشناسان اتحادیه های صنفی ،به زودی هیات کارشناسی آموزش دیده اصناف به صورت تخصصی،آماده ارایه خدمت به شهروندان  خواهند بود.

وی یادآور شد: همشهریان کرجی می توانند در صورت بروز خسارت از طرف واحد های صنفی ،از طریق مراجعه حضوری به مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان البرز واقع در میدان آزادگان ،طبقه فوقانی پاساژ رضا ،نسبت به پیگیری موضوع  اقدام نمایند.

در اولین جلسه این کارگاه آموزشی،189 نفر از کارشناسان اتحادیه های صنفی شرکت داشتند .kargah amoozeshi 1


kargah amoozeshi 3


kargah amoozeshi 4

 

kargah amoozeshi 2


kargah amoozeshi 6kargah amoozeshi 7

 

kargah amoozeshi 5


اطلاع رسانی

  • photo_2018-06-20_14-02-39.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb