رستمی عنوان نمود: با توجه به گسترش فعالیت آرایشگاه های زنانه در سطح شهرستان کرج، تاکنون طرح های نظارتی ویژه ای برای این صنف اجرا شده است. در همین راستا و با عنایت به افزایش تخلفات ارتکابی و مشکلات اجتماعی حاصله، طرح نظارتی جامعی با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت معدن و تجارت ، دانشگاه علوم پزشکی، پلیس نظارت بر اماکن عمومی و پلیس امنیت اخلاقی در حال اجرا می باشد. با توجه به حضور کارشناسان و مامورین تمامی دستگاه های ناظر در بازرسی های صورت گرفته، کلیه مسائل صنفی، انتظامی، بهداشتی و ... بررسی و با متخلفین برابر مجازاتهای تعزیری و قضایی برخوردی قاطع و بدون اغماض صورت می پذیرد.

وی افزود : بر اساس قانون نظام صنفی و آیین نامه های مربوطه، قوانین مشخصی برای فعالیت و همچنین نوع خدمات در این صنف تدوین شده که سرپیچی از آن به هر نحو تخلف محسوب می شود. متاسفانه برخی از آرایشگاه ها از چارچوب قانونی خود عدول کرده و خدمات دیگری مانند امور چاقی و لاغری، تاتو، لیزر و ... را نیز ارائه می نمایند که برخی از آنها کاملاً ممنوع بوده و برخی نیز می بایست در مراکز پزشکی و درمانی خاص خود ارائه گردد که در صورت مواجهه با این موارد، ضمن معرفی به آنها تعزیرات حکومتی از فعالیت واحدصنفی آنان نیز جلوگیری بعمل آمده و واحد پلمپ می گردد.

رستمی ضمن درخواست از فعالان در این حوزه درخصوص تبعیت از مقررات صنفی خود، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، مراتب را از طریق شماره تلفن های 5 – 32218154  اطلاع رسانی نمایند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

اطلاع رسانی

  •  .jpg
  • photo_2018-04-04_18-51-58.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb