ziaratashoora 5مراسم معنوی و روحانی قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا هر هفته در محل ساختمان اداری واحد بازرسی و نظارت اصناف کرج برگزار می شود.

رمضان رستمی رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف کرج ضمن بیان مطلب فوق افزود: این واحد نظارتی فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است و طی این مدت توانسته است با همکاری و مشارکت نهاد های موازی و همراهی روسای اتحادیه صنفی کرج ،جایگاه خود را در جامعه به خوبی پیدا کند .

رستمی افزود: با توجه به حساسیت شغل و حرفه بازرسی در جامعه ،برنامه های مختلف معنوی و روحانی با هدف تقویت روحیه بازرسان این واحد در دستور کار قرار داده ایم که یکی از این برنامه ها مراسم قرائت زیارت عاشورا در محل اداری این واحد است .

وی افزود: این برنامه ی فرهنگی و مذهبی به مدت پنج سال متوالی در روزهای پنجشنبه برگزار شده و هیات رئیسه اتحادیه های صنفی نیز در آن شرکت داشته اند .

رستمی افزود: پیشنهاد داریم هر هفته ،هیات رئیسه و اعضای تحت پوشش یک اتحادیه صنفی در جمع بازرسان واحد بازرسی و نظارت حاضر شوند و ضمن برخورداری از برکات این مراسم معنوی ، دیدگاه ها و نظرات خود را در رابطه با نحوه فعالیت این مجموعه و بهبود روند خدمات رسانی و کاهش دیگر مشکلات موجود بیان کنند . 


ziaratashoora 1


ziaratashoora 2


ziaratashoora 3


ziaratashoora 4


ziaratashoora 5

اطلاع رسانی

  •  .jpg
  • photo_2018-04-04_18-51-58.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb