• دیدار هیات رئیسه اتاق اصناف با مدیر کل دادگستری استان البرز

  دیدار هیات رئیسه اتاق اصناف با مدیر کل دادگستری استان البرز

 •  درنشست سه جانبه اتاق های بازرگانی ،اصناف و تعاون استان البرز : آخرین وضعیت موانع و مشکلات اقتصادی استان بررسی شد

  درنشست سه جانبه اتاق های بازرگانی ،اصناف و تعاون استان البرز : آخرین وضعیت موانع و مشکلات...

 • مهندس وحیدی ،رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی : همکاری و مشارکت تمامی دستگاه ها جهت حل مشکلات اصناف ضروری است .

  مهندس وحیدی ،رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی : همکاری و مشارکت تمامی دستگاه ها جهت...

 • همایش روز ملی اصناف در کرج برگزار شد

  همایش روز ملی اصناف در کرج برگزار شد

 • دیدار هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی استان از اتاق اصناف

  دیدار هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی استان از اتاق اصناف

football 14با همکاری فرماندهی بسیج اصناف استان البرز و با همراهی و مشارکت اتاق اصناف ،اولین فستیوال مدارس فوتبال زیر 12 سال استان البرز ، در یادبود شهدای اصناف و بازاریان این استان،با حضور خانواده های نونهالان و علاقمندان به ورزش فوتبال در استادیوم ورزشی شریعتی کرج برگزار شد.

این فستیوال ورزشی با هدف شناخت و معرفی استعداد های جوان و تشویق نونهالان به امر ورزش با همکاری ارزنده هیات فوتبال کرج در مقابل نظاره صدها علاقمند به ورزش فوتبال ،جمعه بیست وششم مرداد ماه سال جاری برگزار شد.

حمید کریمی ، رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در حاشیه برگزاری این فستیوال ورزشی ضمن تشکر از حضور اولیاه ورزشکاران جوان در ورزشگاه در سخنانی گفت : میادین ورزشی سالم ترین مکان جهت رشد و بالندگی نسل جوان است و همه ما باید تلاش کنیم تا پیوند میان خانواده ها و اماکن ورزشی را مستحکم تر و ایمن تر کنیم .

وی از عموم شهروندان دعوت کرد با حضور در اماکن ورزشی و تشویق فرزندانشان به امر ورزشی ، زمینه ایجاد انگیزه و روحیه ورزشی را در میان نسل جوان ایرانی تقویت کنند .

در فستیوال مدارس فوتبال استان البرز 32 تیم با هم به رقابت پرداختند که طی آن استعداد های برتر ورزش فوتبال شناسایی شده و مقدمات معرفی آنها به باشگاه های برتر ،توسط کارشناسان خبره ورزش فوتبال انجام خواهد شد .

علیزاده فرمانده بسیج اصناف استان البرز نیز در رابطه با برگزاری این فستیوال گفت : طی مکاتبات و مذاکرات بعمل آمده با هیات فوتبال کرج و همکاری ارزشمند آقایان محسن سبزه پرور مسئول محترم تربیت بدنی و منوچهر شفیعی ،مسئول محترم هیات فوتبال سازمان بسیج اصناف استان ، برای نخستین بار و اولین تجربه ،مسابقات مدارس فوتبال استان البرز برگزار می شود که به یاری خداوند و همت دوستان عزیز ، میزان استقبال شهروندان و تیم های شرکت کننده بسیارعالی بوده است .

وی افزود : با توجه به اهمیت امر ورزش و تاثیرات مثبتی که در جامعه دارد و استقبال پرشور خانواده های ورزشکاران نونهال ،سعی خواهیم کرد تا برنامه هایی از این دست را با اندک امکاناتی که در اختیار داریم ،پیش ببریم و رفته رفته زمینه حضورو مشارکت دیگر علاقمندان به ورزش را جهت برگزاری چنین رویداد هایی فراهم کنیم .

وی افزود : جا دارد از همکاری ارزشمند اتاق اصناف مرکز استان البرز که همواره پای ثابت مسابقات ورزشی و دیگر برنامه های عام المنفعه و خیرخواهانه است تشکر کنم و آرزو کنم که در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور و مشارکت دیگر سازمان ها و نهاد های دولتی برای برگزاری چنین برنامه هایی در سطح استان البرز باشیم .

شایان ذکر است در بخش کوتاهی از این فستیوال ورزشی ، پرچم متبرک به ضریح مقدس امام رضا (ع) توسط نماینده آستان قدس رضوی و مسئولان برگزاری فستیوال ، در میان جمعیت حاضر در ورزشگاه گردانده شد و حال و هوای معنوی خاصی را در محیط ورزشگاه حاکم کرد .

football 3football 1

football 2

football 4

football 5

football 6

football 7

football 10

football 12

football 15

football 17

football 18

football 19

football 20

football 21

football 22

IMAGE
در راستای برنامه های آموزشی اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج: نشست توجیهی ویژه روسای هیات مدیره مراکز تجاری کرج برگزار شد

نشست توجیهی و آموزشی ویژه روسای هیات مدیره پاساژها و مراکز تجاری کرج به همت اتحادیه پوشاک کرج و با حضور سرهنگ مرادیانی،رئیس اداره نظارت براماکن عمومی نیروی انتظامی ،سرهنگ رنجبرپوراز معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ،مهندس محمدی ازسازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ومهندس موسوی... ادامه مطلب...
در راستای برنامه های آموزشی اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج: نشست توجیهی ویژه روسای هیات مدیره مراکز تجاری کرج برگزار شد

نشست توجیهی و آموزشی ویژه روسای هیات مدیره پاساژها و مراکز تجاری کرج به همت اتحادیه پوشاک کرج و با حضور سرهنگ مرادیانی،رئیس اداره نظارت براماکن عمومی نیروی انتظامی ،سرهنگ رنجبرپوراز معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ،مهندس محمدی ازسازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ومهندس موسوی... ادامه مطلب...
IMAGE
با هدف حمایت از تولیدات ایرانی و شناخت توانمندی های استان : فعالان صنف پوشاک کرج از دو مجموعه بزرگ تولید صنعتی پوشاک دیدن کردند .

در راستای برنامه های آموزشی اتحادیه صنف پوشاک کرج و با هدف حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و شناخت ظرفیت ها و توانمندی های تولید کنندگان پوشاک در استان البرز ،تور تحقیقاتی یک روزه دیدار از دو مجموعه بزرگ تولید صنفی پوشاک در شهرک صنعتی نظر آباد برگزار شد. ادامه مطلب...
IMAGE
کارگاه آموزشی اتحادیه صنف درود گران برگزار شد .

کارگاه آموزشی اتحادیه صنف درود گران کرج در حوزه مباحث مالیاتی امروز چهارشنبه هشتم خرداد ماه سال جاری برگزار شد . ادامه مطلب...
IMAGE
انتخابات اتحادیه صنف نمايشگاهداران اتومبيل شهرستان کرج برگزار شد

به استناد بند 10 ماده 15 آیین نامه اجرایی تبصره 3 ماده 22 قانون نظام صنفی (انتخابات هیئت مدیره و بازرس اتحادیه های صنفی) انتخابات اتحادیه صنف نمايشگاهداران اتومبيل شهرستان کرج در روز سه شنبه مورخ ٣١ ارديبهشت ماه ٩٨ برگزار شد. ادامه مطلب...
685469798مدیر بازرسی و نظارت اصناف مرکز استان البرز با اعلام این خبر افزود: به منظور رصد مستقیم بازار و عملکرد کسبه، تمهیداتی اتخاذ شده تا گشت های ویژه تلفیقی با...
646487978حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در نشست با مدیریت و کارکنان واحد بازرسی و نظارت اصناف   ،با اشاره به اهمیت و نقش مهم بازرسان این...

مناسبت ها

 • ronaghe-tolid6-n.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb