ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸

آخرین اخبار

20 - آذر - 1398
در راستای طرح های خود نظارتی اصناف ،پس از افزایش نرخ بنزین : نشست هم اندیشی و بررسی شرایط بازار با حضور روسای اتحادیه های صنفی و فرماندهان پایگاه های بسیج اصناف برگزار شد.
18 - آذر - 1398
طرح خود نظارتی و تشدید بازرسی از واحد های صنفی سطح شهر ،از امروز(دوشنبه 18 آذر ماه ) و با اعزام 17 اکیپ بازرسی آغاز و تا انتهای ماه جاری برگزار می شود .
18 - آذر - 1398
نحوه ی اجرای طرح های بازرسی اصناف ،امروز یکشنبه هفدهم آذر ماه سال جاری در محل اتاق اصناف مرکز استان البرز و با حضور تنی چند از روسای اتحادیه های صنفی مورد ارزیابی قرار گرفت .
16 - آذر - 1398
مسئولین البرز در تکاپوی انتخابات، کسبه زیر بار خسارت 25 میلیاردی اغتشاشات!/ نوش دارویی که پس از 19 روز بروکراسی اداری به صنوف نرسید کسبه ای که اموالشان در جریان اغتشاشات آسیب دیده است، نسخه ها و وعده هایی که مسئولین دولتی برای آنها تجویز کرده و هر روز آنها را به ادارات دیگر پاس می دهند را نوش دارویی می دانند که حتی پس از مرگ سهراب نیز به نتیجه نمی رسد.
12 - آذر - 1398
نشست بررسی روشهای روش اجرایی بازرسی و گشت های مشترک با حضور آقایان آقایان رضیعی نماینده سازمان تعزیرات حکومتی استان البرز، حصاری و کاویانی رئیس و نایب رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز، عسگری نماینده معاونت نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت، بیات مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان البرز امروز سه شنبه 98/9/12 در محل اتاق اصناف برگزار شد.
11 - آذر - 1398
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: کاسبان مجتمع تجاری گلشهر که واحدهای تجاری خود را در اغتشاشات اخیر به دلیل آتش سوزی از دست داده اند، نیازمند تسهیلات هستند.
11 - آذر - 1398
بخش اعظمی از عمر ما در فضاهای داخلی ساختمانها سپری می شود .این فضاها محیطی را ایجاد می کنند که پاسخگوی نیازهای اساسی ما نظیر داشتن سرپناه باشند و قابلیت انجام امور روزمره ما در این فضاها وجود داشته باشد .نحوه ی چیدمان وسایل و استفاده از مصنوعات دیگر برای تزئین فضاهای داخلی ساختمان ،به محیط روح می بخشد .