ویژه های خبری

امروز : سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 در پی تصویب نرخ های جدید نان و ابلاغ آن از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز  ،بهروز حصاری رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در گفتگویی اعلام کرد :تمامی نانوایی های سطح شهر پس از ابلاغ رسمی نرخ نامه جدید ملزم به رعایت آن هستند .

وی افزود : پس از اعلام نرخ های جدید و انتشار آن در رسانه های مجازی استان البرز ، طرح جامع بازرسی و رصد فعالیت نانوایی های سطح شهر از سوی واحد بازرسی و نظارت اصناف آغاز شده  است که طی آن تیم های مختلف بازرسی و نظارت با حضور نامحسوس در واحد های صنفی  ،عملکرد نانوایی ها و رعایت نرخ های جدید را زیر نظر می گیرند.

حصاری افزود : شهروندان محترم در صورت مشاهده و برخورد با موارد تخلف احتمالی و گرانفروشی ،کم فروشی و عدم درج قیمت نان ،می توانند مراتب را از طریق شماره تماس های 5-32218154 به بازرسان واحد بازرسی و نظارت اصناف استان ،اطلاع دهند .

وی خاطر نشان کرد : در طرح های ویژه بازرسی از واحد های صنفی نانوایی ،دیگر الزامات پخت نان سالم ،شامل رعایت بهداشت فردی و محیط ،افزودنی های مجاز و غیر مجاز نان و رعایت ضوابط خاص آن ، وزن چانه  ،نصب نرخ نامه جدید در محل رویت عموم ،نصب ساعت فعالیت نانوایی مقابل دید مشتریان و...مورد ارزیابی بازرسان قرار خواهد گرفت و با افراد متخلف بر اساس قانون برخورد خواهد شد .

حصاری افزود : نرخ های جدید نان در استان البرز ،پس از بررسی های چند جانبه در کارگروه آرد و نان استان البرز  ،در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم در استان و لحاظ کردن دیگر جنبه های آن تعیین شده است و تمامی دستگاه های ذیربط اجرایی و اتحادیه صنف نانوایان کرج ،مکلف به پیگیری و اجرای دقیق مصوبات آن در سطح شهر هستند .

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید