ویژه های خبری

امروز : سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

ناصر کمالی ، رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی اتاق اصناف از برگزاری جشنواره فروش ویژه اصناف در دهه امامت و ولایت ( از عید سعید قربان 99/5/10 لغایت 99/5/18 عید سعید غدیر خم ) در کرج خبر داد .
وی در همین رابطه گفت :این جشنواره پیرو مذاکرات فی مابین اتاق اصناف و بنیاد بین المللی غدیر و با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و هدایت جامعه به سوی کمال و معرفت در مکتب انسان ساز و نورانی امامان معصوم و پیوند بیشتر جوانان با فضایل و ارزشهای واقعه تاریخی غدیر خم اجرا می شود .
کمالی خاطر نشان کرد : تمامی متصدیان واحد های صنفی می توانند ضمن شرکت در این طرح فرهنگی ، نقش خود را بعنوان یک کاسب مسلمان و متعهد به پایبند به اصول اخلاقی و ارزش های معنوی دین مبین اسلام ایفا نمایند .
وی افزود : شرکت در طرح فروش ویژه یا تخفیف تحت عنوان جشنواره دهه امامت و ولایت برای تمامی کسبه شهر کرج که دارای پروانه کسب معتبر از اتحادیه مربوطه هستند آزاد است و جهت تشویق شرکت کنندگان در این جشنواره فرهنگی ،مذهبی امکانات رسانه ای اتاق اصناف مرکز استان البرز به طور رایگان ، تصاویر و نشانی واحد های شرکت کننده را منتشر خواهد کرد .
وی افزود : علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد روابط عمومی اتاق اصناف از طریق شماره0 9- 32528351-داخلی 5 تماس حاصل نمایند .