ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸

kamiyun1رئیس اتحادیه کامیون داران کرج ازاجرای طرح های ساماندهی و نظارت بر فعالیت خودرو برها و امداد گران مستقر در جاده چالوس خبر داد .

ناصر کاویانی در نشست ساماندهی خودروبرها و جرثقیل های محور کرج – چالوس که در محل بخشداری آسارا برگزار شد ،گفت : با توجه به اینکه محور چالوس ،محل عبور مسافران بسیاری از سرارس کشور است ،نحوه ی خدمات رسانی شایسته به مسافران و خودرو های عبوری باید بیش از پیش مورد توجه و نظارت ویژه قرار گیرد .

وی با اشاره به گزارشات مردمی ،مبنی بر دریافت وجه غیر متعارف ،توسط خودروبرهای مستقر در این محور افزود : کلیه خودرو برها مکلف به اخذ پروانه کسب و دریافت کد شناسایی هستند . همچنین توجه به نرخ مصوب و صدور فاکتور خدمات برای آنها الزامی است .

کاویانی افزود : با توجه به مصوبات جلسه ساماندهی ،به زودی مرکز پیام خدمات خودرو ،توسط این اتحادیه صنفی با همکاری شهرداری وبخشداری آسارا ، دادستانی ،پلیس راهور دائر خواهد شد که با توجه به ثبت تمامی اطلاعات و صلاحیت فنی مالکان خودروبرها در این مرکز پیام ،و امکان پیگیری شکایات مردمی ، درصد تخلفات صنفی در این حوزه کاهش چشمگیری خواهد داشت .

وی تصریح کرد : در جلسه مذکور شرکت های خودروساز داخلی نیز مکلف شده اند در راستای ساماندهی خدمات امداد خودرو ،همکاری و هماهنگی لازم را با اتحادیه کامیون داران کرج داشته باشند .

در همین راستا دکتر آقایاری ،معاون دادستانی کرج نیز گفت : اتحادیه کامیون داران کرج طی یک سال گذشته ،اقدامات ارزنده ای در جهت ساماندهی و نظارت بر عملکرد امداد گران خودرویی در محور مورد اشاره انجام داده است که از آن جمله می توان به موظف نمودن تمامی مالکان خودروهای امدادگر به رعایت قوانین و توجه به نرخ های مصوب و ارائه خدمات شایسته به مسافران اشاره کرد .

مهندس کمالی ، بخشدار آسارا و سرهنگ گودرزی رئیس پلیس راه استان البرز نیز با حضور در جمع خودروبرها و امدادگران محور کرج – چالوس ،آمادگی کامل خود را جهت حمایت از این قشر زحمت کش و کمک به اجرای هر چه بهتر طرح ساماندهی و ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی اعلام کردند .

در پایان این نشست ،ناصر کاویانی رئیس اتحادیه صنف کامیون داران کرج اعلام کرد : شهروندان و مسافران عزیز در صورت بروز مشکل و نیاز به خدمات خودرویی، حتما از طریق مرکز پیام و خودروبرهای مجاز که دارای کد شناسه از اتحادیه هستند ،اقدام کنند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا داشتن شکایت با شماره تلفن 32525949-026تماس حاصل فرمایند .

kamiyun 2

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید