ویژه های خبری

امروز : شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۹

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

بار دیگر افتخاری بزرگ و ارزشمند از جنس محبت ،ایثار ،جوانمردی و احساس وظیفه ،با همت خیران ، نیک اندیشان و بزرگان اصناف و بازاریان کرج رقم خورد .
مراسم گلریزان با همت مرکز نیکوکاری اصناف وبازاریان استان البرز ، همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و با حضور خیران ، پیشکسوتان ،فعالان صنفی ،چهره های ورزشی و سیاسی استان البرز با هدف یاری رسانی به کسبه مجتمع تجاری گلشهر کرج عصر دوشنبه بیست و پنجم آذر ماه سال جاری در محل تالار آرش برگزار شد .
مجتمع تجاری گلشهر در جریان وقایع ماه گذشته توسط عده ای فرصت طلب به آتش کشیده شد و طی آن خسارات هنگفتی به واحد های صنفی مستقر در آن وارد آمد . پس از آن مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان کرج در جلسات فوری خود ،نحوه ی یاری رسانی به حادثه دیدگان را در دستور کار خود قرار داد و متعاقب آن بازدید های میدانی از محل حادثه دیده با همراهی مسئولان عالی رتبه استانی ،هیات رئیسه اتاق اصناف ،روسای اتحادیه های صنفی و جمعی از خیران اصناف و بازار کرج بعمل آمد و چگونگی حمایت از کسبه خسارت دیده مجتمع تجاری گلشهر مورد بررسی قرار گرفت .
وجوه جمع آوری شده در مراسم گلریزان شب گذشته در مرمت و بازسازی ساختمان آسیب دیده و جبران خسارات وارد آمده به واحد های صنفی هزینه می شود. همچنین در همین مراسم خبر اختصاص اعتبار و تسهیلات به ارزش دو میلیارد تومان به خسارت دیدگان مجتمع تجاری گلشهر از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز اعلام شد که قرار است این تسهیلات ویژه نیز با بهره 4 درصدی و پس از کارشناسی و تکمیل اطلاعات لازم در اختیار واحدهای خسارت دیده قرار داده شود .

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید