ویژه های خبری

امروز : شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۹

rostamiرمضان رستمی ضمن اشاره به استمرار روند نظارت بر بازار عنوان نمود: بازرسان اصناف به صورت مستمر وضعیت بازار را رصد نموده و در صورت مواجهه با تخلفات صنفی و یا مشاهده نوسانات قیمت و یا کمبود کالا مراتب را جهت سیر مراحل قانونی گزارش می نمایند. در این بین گاهاً مواردی مشاهده شده که برخی واحدها مبادرت به پاک نمودن قیمت های قدیمی کالا و عرضه و فروش آن به قیمت های جدید و حتی بیشتر می نمایند. این امر مصداق بارز گرانفروشی محسوب و به بازرسان نیز تاکید شده برخوردی قاطع و بدون اغماض با این افراد داشته و برابر مقررات پرونده تعزیری آنها جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال گردد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف افزود: همچنین برخی افراد در بازار در برابر کاهش قیمت اجناس مقاومت نموده و سعی در القاء یک جو روانی مبنی بر کمبود کالا و یا افزایش قیمت به مصرف کنندگان دارند که توصیه می شود شهروندان عزیز فریب تبلیغات کاذب را نخورند و صرفاً به اندازه مایحتاج معمول خود مبادرت به تامین کالا و خدمات مورد نظر نمایند.

وی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلفاتی همچون گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و سایر تخلفات در این حوزه مراتب را از طریق شماره تلفن های 5-32218154 اطلاع رسانی نمایند تا مورد رسیدگی قرار گیرند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید