ویژه های خبری

امروز : دوشنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۹

bayatعلی بیات بیان داشت: با توجه به بررسی های بعمل آمده و ضرورت اخذ شکایات مردمی در خارج از ساعات اداری، اتوماسیون و سازوکار ثبت شکایات به صورت شبانه روزی در این حوزه فراهم و مورد بهره برداری قرار گرفت. بدین ترتیب شهروندان در تمامی ایام و اوقات می توانند با هر یک از شماره تلفن های 5-32218154 و 69-32218268 ، 32225971 ، 32218157 و 32227271 داخلی 2 تماس حاصل و نسبت به ارائه مشخصات واحد صنفی متخلف و جزئیات تخلف صورت گرفته اقدام نمایند.

وی افزود: به منظور افزایش کیفیت ارتباطات موثر شهروندان با این حوزه، تلفن مستقیم مدیر بازرسی با شماره 32218079 نیز در ساعات اداری، آماده پاسخگویی به شهروندان عزیز و پیگیری پیشنهادات، انتقادات و شکایات آنها خواهد بود.

این مقام مسئول به حضور گشت­های فعال بازرسی در سطح شهر در شیفت عصر و حتی تا ساعات پایانی شبانه روز نیز اشاره داشت و افزود: با توجه به وقوع برخی تخلفات در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل و به منظور پیشگیری از خلاء نظارتی، از آذرماه تدابیری اتخاذ گردید تا اکیپ هایی از بازرسان زبده و خبره در سطح بازار حضور فعال و کارآمد داشته باشند تا در صورت وصول شکایات و یا گزارش وقوع تخلفات، فرآیند بررسی و رسیدگی را تسریع نمایند.

وی افزود: همچنین در ماه جاری و اخیر جلسات ویژه ای با هیئت مدیره برخی اتحادیه های صنفی برگزار گردید. تشکیل این جلسات، با رویکرد آسیب شناسی و شناخت نیازها، مقتضیات و الزامات در هر صنف و افزایش همکاری و تعاملات فی مابین بوده و مصوبات و نتایج ارزنده ای را نیز به دنبال داشته که در برنامه های جاری و آتی این حوزه لحاظ خواهد شد.

مدیر بازرسی اصناف برگزاری طرح ساماندهی صنوف، نظارت بر عطاری ها، نانوایی ها و مبارزه با کالای قاچاق را از جمله اهم طرح های اجرایی حاضر و در دستور کار برشمرد و از شهروندان درخواست نمود: در صورت مواجهه با تخلفات صنفی مراتب را از طریق شماره تلفن های اعلامی به بازرسی اصناف اطلاع رسانی نمایند تا اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید